Caper Republic

Welcome Guest! To enable all features please try to register or login.
Ponúkame nový štýl nike topánky na predaj, s veľkou zľavou
yiyoung11
#1 Posted : 27 April 2016 01:40:45(UTC)
Rank: Newbie

Groups: Registered
Joined: 09/03/2016(UTC)
Posts: 5

Je možné vytlačiť mnohé praktické veci doma v dnešnej dobe pomocou 3D SNÍMKY tlačiarne. Môže byť deň blíži, kedy budete môcť vyrobiť vlastné-fit nike air max 90 red hyperfuse v súkromnom súkromí vášho domova s trojrozmerné tlačiarne? Jeden Coleman odbornej si myslia, že áno. Coleman COO Eric Sprunk sa zdalo, že v GeekWire Summit na druhý deň, keď hovoríme o Nike v minulosti a aj v nadchádzajúcich technológie, wearables, ako aj, áno, 3D tlač.


Sprunk, ktorý bol pomocou nike free run 5 mens za viac ako dve desaťročia sa hovorí o súčasnej výrobe Flyknit obuv, proces, ktorý nepochybne zdá ako predchodca pre vás at-home 3D tlač. "To je naozaj súbor pošleme na mojom pc. Vodič šiť stroj miesta je na zrastov zariadenia, sa stane a obuv. "Nie je prekvapením závode, ktorý domy tento zrastov prístroj má mnoho príslušných komponentov, ale doma alebo v predajni tlače zvyčajne sú určite príde, však? Sprunk znova:

Mal by som si predstaviť iný, kde by sme ešte súbor z vášho IP hľadiska - jednoducho preto, že je to Coleman produkt, a že môžeme nie je len mať niekto vytvoriť nike free 3.0 running - a môžete výroba, že bude buď vo vašom dome, alebo budete robiť to pre vás osobne na predajni? Ok posledný jedno, že to nie je to, že aj. Pozrite sa Sprunk je plný komunikovať nižšie. 3D predloženie pripomienok začať okolo okamžité 30, ale celý 43 minút a stojí zvyčajne počúvať ak máte záujem o Coleman a ako to zahŕňa inžinierstva a inovácií.
Sponsor  
 
Rss Feed  Atom Feed
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Website by Excelium Limited (www.excelium.co.uk)
Based on the YAFVision Theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Powered by YAF 1.9.5 RC1 | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET