Caper Republic

Welcome Guest! To enable all features please try to register or login.
Trezoru x New Balance 574
vivianshi
#1 Posted : 30 May 2016 08:58:29(UTC)
Rank: Member

Groups: Registered
Joined: 17/12/2015(UTC)
Posts: 12

Pre všetky sneakerholic, kto má rád cestovanie a hľadať pre najväčší butiky po celom svete, potom niet pochýb o tom, že Obmedzená Edt. je stop máte urobiť, ak sa stane pristáť v Singapure. Značka bola premier obchod o predaji najhorúcejšie značky a dostať niektoré z najžiadanejších začať. V tejto sezóne Obmedzená Edt. Trezoru shop dostal svoju šancu niečo vyrobiť s Novú Rovnováhu, ktorá získala pozornosť vo väčšine kontinentu. Dali svoje nápady a práce na 574. Druhýkrát značky prepojené, to bolo dodatočne na 2. čase new balance classics m574 bol plumped pri základni.

S menom, ako je Obmedzené Edt. viete, že len najviac užitočné materiály a spracovanie bude môcť na obuv. A tak sa malý spustiť boli vyvinuté v slávnom Flimby továrni na slovensku. Telo zmes úplné zrna krokodíla-plastický kože spolu s prémiou krakovaný chrome kože. Stály z tela boli strieborné akcenty pridané strategicky celom. Ale okrem tyrkysových vyskočila z obuv. Používa sa predovšetkým o líniové a podrážka, farba navyše diakritické značky buty new balance wl574 body. Reflexné jazyk skončil hodil do mix raz a navždy opatrenie, rovnako, ako keby si vyžiadalo viac, aby to standout stavať.

Na prvý 574 spustenie tvorilo 180 očíslované páry, ktoré boli zabalené v jedinečnej blue velvet jewel pole, každý očíslované s peňažné prípade, LE čipky vlasy a VIP kartu prístupu k vašej lacna znackova obuv.

Sponsor  
 
Rss Feed  Atom Feed
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Website by Excelium Limited (www.excelium.co.uk)
Based on the YAFVision Theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Powered by YAF 1.9.5 RC1 | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET